NAJCIEKAWSZE NEWSY

Astrofotografie Użytkowników

Dołącz do nas na Facebooku

Patronat medialny 2022

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Reklama

Wygraj książki PWN. Konkursy dla czytelników portalu Astronomia24

Książki i czasopisma astronomiczneNie tak dawno przeprowadziliśmy konkurs, w którym do wygrania udostępniliśmy Wam egzemplarz książki: Logika i argumentacja. Praktyczny kurs krytycznego myślenia. Przyszła pora na kolejne dwa konkursy! Zasady będą banalnie proste, a do wygrania będą pozycje z serii Laboratorium w szufladzie: Optyka, a także Fizyka. Recenzje rzecz jasna możecie przeczytać na łamach naszego portalu.

Image  by Astronomia24
Recenzje książek przeczytacie na łamach naszego portalu


Pierwszy konkurs przeprowadziliśmy na naszym facebookowym profilu astronomia24 Link. Teraz konkurs przeprowadzimy zarówno na profilu, jak i na stronie astronomia24.com. Użytkownicy, którzy nadeślą odpowiedzi w komentarzach pod konkursowym newsem otrzymają podwójną szansę w losowaniu. Będzie to bonus dla użytkowników znających nasz portal jak własną kieszeń. Pytania będą dotyczyć naszego portalu. Już jutro, tj. 12 września o godzinie 14:00 opublikujemy oddzielną aktualność ze szczegółami oraz pytaniami konkursowymi.

Do wygrania będą książki:


Laboratorium w szufladzie. Optyka.

Książka wydawnictwa PWN „Laboratorium w szufladzie. Optyka” to pozycja, dzięki której możliwe stanie się samodzielne wykonanie konstrukcji optycznych. To idealne połączenie zabawy z nauką dla pasjonatów tego działu fizyki, ale też tych, którzy podjęli świadomą decyzję, że chcą wejść w jej świat.

Astronomia24
Laboratorium w szufladzie. Optyka.


Recenzja: Link

Laboratorium w szufladzie. Fizyka.

Podobnie jak i w przypadku "Optyki", także i tym razem mamy do czynienia ze zbiorem doświadczeń i projektów o trzech stopniach trudności. Książka ta z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy fizykę trawią lepiej niż klasyczni humaniści.

Astronomia24
Laboratorium w szufladzie. Fizyka.


Recenzja: Link


Źródło: astronomia24.com
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]