NAJCIEKAWSZE NEWSY

Astrofotografie Użytkowników

Dołącz do nas na Facebooku

Patronat medialny 2023/2024

Astronomia24

Astronomia24
Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Reklama

O Nas

Image  by Astronomia24


Kim jesteśmy?:

Jesteśmy szybko rozwijającym się portalem astronomicznym w Polsce. W przeciągu 12 lat przyciągnęliśmy do siebie sporą rzeszę internautów. Cieszy nas zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni, jak również rosnąca z dnia na dzień ilość użytkowników odwiedzających naszą stronę. Jesteśmy otwarci na współpracę, chętnie przyjmiemy do naszego grona ludzi, którzy wraz z nami, będą przekazywać pasjonujące materiały dotyczące naszego wspólnego hobby.

Jakie informacje gromadzimy?:

Informujemy czytelników o wszystkich istotnych wydarzeniach dotyczących szeroko pojętej astronomii. Staramy się, by tematy naszych materiałów interesowały i przyciągały.

Polityka prywatności:

Kopiowanie materiałów zamieszczonych na naszym portalu jest możliwe pod warunkiem, że zamieszczając je na swojej stronie zostanie podana informacja zawierająca źródło tekstu i odnośnik do astronomia24.com

Twórcy portalu:

Andrzej Budakowski - Założyciel portalu, Redaktor.

Piotr Petryla - Założyciel portalu, Redaktor.

Astronomia24 na portalach społecznościowych:

Zapraszamy do odwiedzania nas na portalach społecznościowych. To tam dodając nasz profil do "obserwowanych" lub "znajomych" poinformujemy Was najwcześniej o planowanych publikacjach i nowościach związanych z naszym portalem.

Image  by Astronomia24 Image  by Astronomia24 Image  by Astronomia24 Image  by Astronomia24 Image  by Astronomia24


Aby uzyskać więcej informacji skorzystaj z naszego Formularza Kontaktowego