NAJCIEKAWSZE NEWSY

Astrofotografie Użytkowników

Dołącz do nas na Facebooku

Patronat medialny 2022

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Reklama

Katowice - Wystawa Mikro - Makro. Skale wszechświata

Astronomia12 września 2013 roku o godzinie 18:00 w Galerii Ronda Sztuki w Katowicach rozpocznie się wystawa fotografii i grafiki naukowej. Będzie to jednocześnie inauguracja 7 sezonu spotkań Śląskiej Kawiarni Naukowej. Goście w poprzednich edycjach mogli posłuchać m.in. o możliwościach ludzkiego organizmu, wirusach, czy kuchni molekularnej. Od najbliższego czwartku zaprezentowane zostaną ciekawe fotografie wraz ze stosownym opisem pozwalającym poszerzyć swoją wiedzę.

Image  by Astronomia24
Wystawa otwarta zostanie 12 września, o godz. 18:00 w Galerii Ronda Sztuki w Katowicach


Organizatorzy stawiają pytanie - "Czy na pewno wiemy jak wygląda świat wokół nas? Przecież widzimy tylko nieznaczną część tego, co istnieje". Trudno jednak dostrzec wszystko - w tym chociażby przytaczane w zapowiedzi wystawy rzęski pantofelka. "Niespotykane kształty i kolory. Inspirujące wzory i struktury. A przede wszystkim oszałamiające piękno. To wszystko będzie można oglądać na wystawie zdjęć naukowych, którą przygotowaliśmy na rozpoczęcie nowego sezonu spotkań kawiarni naukowej. Wystawa jest atrakcyjna nie tylko wizualnie. Dzięki opisom fotografii i grafik także edukuje. " - czytamy na stronie Śląskiej Kawiarni Naukowej.

Wystawa powinna zainteresować nie tylko miłośników ciekawostek naukowych, ale wszystkich ludzi ciekawych świata, a przede wszystkim rodziców i ich dzieci.

Piękno zawarte w fotografiach będzie można podziwiać już 12 czerwca 2013 roku od godziny 18:00 w Galerii Ronda Sztuki w Katowicach. Na wystawę obowiązuje wstęp wolny.Wyświetl większą mapęŹródło: kawiarnianaukowa.pl
masarz
<
#1 | masarz dnia wrzesień 08 2013 13:02:44
Jest tam gdzieś blisko parking?
jumak
<
#2 | jumak dnia wrzesień 08 2013 15:43:43
Gdzieś tam w okolicy znajdziesz, ale chyba płatne. Nie wiem jak po godzinie 18:00

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [4 głosy]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]