NAJCIEKAWSZE NEWSY

Astrofotografie Użytkowników

Dołącz do nas na Facebooku

Patronat medialny 2023/2024

Astronomia24

Astronomia24
Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Reklama

Zaginione miasta, prastare grobowce. 100 odkryć, które odmieniły świat - Recenzja

Od lat jesteśmy świadomi, że odwiedzacie nasz portal, bo tak samo jak my jesteście niezwykle ciekawi świata i Wszechświata. Łączy nas wspólna pasja, dlatego wiemy, że lubicie nie tylko treści ściśle związane z astronomią, ale też bardziej lub mniej z nią spokrewnione. Zaginione miasta, prastare grobowce. 100 odkryć, które odmieniły świat to książka genialnie prezentująca trzy miliony lat historii naszej planety. Całość z przygodowym akcentem, bo jak inaczej nazwać relacje odkrywców z wizyt w grobowcach pełnych złota i zagrożeń, czy miastach kryjących się w centrum dżungli?

Astronomia24
Zaginione miasta, prastare grobowce. 100 odkryć, które odmieniły świat to książka genialnie prezentująca trzy miliony lat historii naszej planety.

Książka pojawiła się na rynku dosłownie „przed chwilą” i nie chcemy, by tak atrakcyjna pozycja zniknęła pomiędzy setkami innych. Jest to idealna książka na długie jesienne wieczory. Nie tylko z racji opisywanych przygód, choć te sprawiają wiele frajdy, ale też z uwagi na bogatą pozostałą zawartość, która rozbudowuje poziom wiedzy odbiorcy do granic możliwości. Mowa rzecz jasna o wydarzeniach na przełomie kilku milionów lat, które w mniejszym lub większym stopniu zmieniały Ziemię pod wieloma względami.

Wyprawy, szabrownicy, klątwy, pojedynki dyplomatyczne i jednocześnie odkrycia pozostawionych przez przodków wskazówek obecnych na znaleziskach jakże cenne pod względem historycznym - wierzcie lub nie, ale ta wybuchowa mieszanka powoduje, że książka trafi do serc większości osób, które po nią sięgną.

Bogata treść książki nie budzi wątpliwości. Wysoko w skali należy też usytuować atrakcyjność z samego obcowania z lekturą. W tym przypadku czas z książką w rękach płynie szybko, a satysfakcja z pokonywania kolejnych stron jest ogromna. Tym bardziej cieszy, że twórcy zdecydowali się udostępnić nam ponad 500 zapisanych stron. Z drugiej strony trudno się temu dziwić – zakres jest tak obszerny, że nie zdziwi nas powstanie kolejnych części.

Z racji tego, że poziom zawartości utrzymany jest na wysokim poziomie, pozwolimy sobie więc w drodze wyjątku ocenić książkę jako przedmiot. Ten trzymany w dłoniach sprawia wrażenie solidnego i ciężkiego. Twórcy zdecydowali się na wysokiej jakości gruby papier, dobrze prezentujący się druk i uzupełniające całość fotografie.

Oceniając wysoko całokształt chcemy wierzyć, że nowy tytuł wypuszczony na rynek przez National Geographic trafi do jak największej liczby odbiorców. Książka zasługuje bowiem na uwagę i należy klasyfikować ją w kategorii tych cennych.

ISBN: 9788380539914
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Format: 165 x 246
Ilość stron: 512
Premiera: 27.10.2021r.
Cena: 69,90 zł
Dostępny e-book: mobi, epub
Szczegóły slowne.pl


Autor: Piotr Petryla, astronomia24.com
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [3 głosy]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]