NAJCIEKAWSZE NEWSY

Astrofotografie Użytkowników

Dołącz do nas na Facebooku

Patronat medialny 2024

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24

Astronomia24
Astronomia24


Astronomia24

Astronomia24

Reklama

50 idei, które powinieneś znać - Astronomia

50 idei, które powinieneś znać to seria książek wprowadzająca wszystkich początkujących w świat m.in. psychologii, nauk ścisłych, sztuki, fizyki czy astronomii. Wydawnictwo PWN zadbało, by cykl był bardzo rozbudowany, czego efektem jest aż 25 części dostępnych na naszym rynku. Egzemplarz, który chcemy Wam zaprezentować wiąże się z interesującymi nas najbardziej zagadnieniami ze świata szeroko pojętej astronomii.

 astronomia24
„50 idei, które powinieneś znać” to doskonały tytuł dla serii, której celem jest rzeczowe i nieodstraszające wprowadzenie odbiorcy w intrygujący go świat


Odbiorca bez większego kłopotu poradzi sobie z treścią przygotowaną przez autora. W ramach lektury otrzymujemy dostęp do odpowiedzi na szereg pytań o różnorodnym poziomie trudności. Na ile to możliwe starano się zachować przystępną formę przekazu również przy wyjaśnianiu licznych choć momentami trudnych zagadnień. By nie przytłoczyć odbiorcy całość udało się zamknąć na niewiele ponad 250 stronach pokrytych twardą okładką. Nie da się ukryć, że pomimo to zakres jaki poruszono w książce jest odpowiednio szeroki.

Z uwagi na fakt, że autor we właściwy sposób wprowadza początkującego miłośnika astronomii w szereg intrygujących wątków, to ten po lekturze może pochwalić się wiedzą na temat cyklu życia gwiazd, struktury i pochodzenia Wszechświata, czy wielu odkryć zjawisk obejmujących planety i inne obiekty usytuowanego stosunkowo blisko lub niezwykle daleko od naszej planety.

 astronomia24
W ramach lektury otrzymujemy dostęp do odpowiedzi na szereg pytań o różnorodnym poziomie trudności


„50 idei, które powinieneś znać” to doskonały tytuł dla serii, której celem jest rzeczowe i nieodstraszające wprowadzenie odbiorcy w intrygujący go świat. W tym przypadku - świat astronomii, który choć bez wątpienia jest piękny, to momentami trudny do zrozumienia w szczególności dla początkującego pasjonata. Gwarancją jakości jest rzecz jasna wypuszczenie książki pod skrzydłami Wydawnictwa PWN, które przyzwyczaiło nas do dbania o to, by udostępniane treści należały do niezwykle cennych.

Wydanie: Warszawa: 1, 2021
Copyright: 2021
Seria / cykl: 50 idei, które powinieneś znać
Autor: Giles Sparrow
Tłumacz: Małgorzata Dąbkowska-Kowalik na zlecenie WITKOM Witold Sikorski
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Typ oprawy: twarda
Data premiery: 27.04.2021
ISBN: 9788301217198
EAN: 9788301217198
Liczba stron: 252
Wymiary: 16.5x20.5cm
Gdzie kupić? ksiegarnia.pwn.pl


Autor: Piotr Petryla, astronomia24.com
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?